MOBİL UYGULAMA GİZLİLİK BİLDİRİMİ

2 Eylül 2022

Biz A.B. Software olarak kişisel verilerinizin korunmasını çok ciddiye alıyoruz ve dünya veri koruma yasasının düzenlemelerine sıkı sıkıya bağlıyız. Kişisel veriler yalnızca teknik olarak gerekli olduğu ölçüde toplanacaktır. Hiçbir durumda bu veriler başka herhangi bir nedenle satılmayacak veya üçüncü taraflara aktarılmayacaktır.

Aşağıdaki beyan size bu korumanın nasıl garanti edildiğine ve hangi tür verilerin hangi amaçlarla toplandığına dair bir genel bakış sunmaktadır.

OTOMATİK OLARAK TOPLANAN BİLGİLER

Ayrıca Uygulama, kullandığınız mobil cihazın türü, mobil cihazlarınızın benzersiz cihaz kimliği, mobil cihazınızın IP adresi, mobil işletim sisteminiz, mobil cihazınızın türü dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere belirli bilgileri otomatik olarak toplayabilir. İnternet tarayıcıları ürünümüzün ince ayarını yapıyor. Çocuktan adı ve okuma yaşı dışında herhangi bir veri toplamıyoruz. Bu, yalnızca cihazda yerel olarak depolanır ve isteğe bağlıdır. Cihazdan asla ayrılmaz ve kullanıcı uygulamayı silerse silinir.

VERİ KULLANIMI:

Hizmetimizi sağlamak ve sürdürmek için Hizmetimizdeki
değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek Tercih ettiğinizde Hizmetimizin
etkileşimli özelliklerine katılmanıza izin vermek
için Müşteri desteği sağlamak
Hizmetimizi iyileştirebilmemiz için analiz veya değerli bilgiler toplamak İzlemek
için Hizmetimizin kullanımı
Teknik sorunları tespit etmek, önlemek ve ele almak için

UYGULAMA CİHAZIN GERÇEK ZAMANLI KONUM BİLGİLERİNİ KESİNLİKLE TOPLAR MI?

Bu Uygulama, mobil cihazınızın konumu hakkında kesin bilgi toplamaz. A.B. Software, varlıklarının tamamının veya bir kısmının birleşmesi, satın alınması veya satışına dahil olursa, bu bilgilerin sahipliğinde veya kullanımlarında herhangi bir değişiklik olduğu takdirde, e-posta ve/veya Web sitemizde göze çarpan bir bildirim yoluyla bilgilendirileceksiniz. yanı sıra herhangi bir seçim sizin.

İPTAL HAKLARIM NELERDİR?

Uygulamayı kaldırarak Uygulama tarafından tüm bilgi toplanmasını kolayca durdurabilirsiniz. Mobil cihazınızın bir parçası olarak veya mobil uygulama marketi veya ağı aracılığıyla mevcut olabilecek standart kaldırma işlemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, e-posta yoluyla da vazgeçme talebinde bulunabilirsiniz: iletisim@satiliklar.net

VERİ SAKLAMA POLİTİKASI, BİLGİLERİNİZİ YÖNETME

Uygulamayı kullandığınız sürece ve sonrasında makul bir süre boyunca Kullanıcı Tarafından Sağlanan verileri saklayacağız. Otomatik Olarak Toplanan bilgileri bir yıla kadar saklayacağız ve daha sonra bunları toplu olarak saklayabiliriz. Uygulama aracılığıyla sağladığınız Kullanıcı Tarafından Sağlanan Verileri silmemizi isterseniz, lütfen iletisim@satiliklar.net adresinden bizimle iletişime geçin, makul bir süre içinde yanıt vereceğiz. Uygulamanın düzgün çalışması için Kullanıcı Tarafından Sağlanan Verilerin bir kısmının veya tamamının gerekli olabileceğini lütfen unutmayın.

GÜVENLİK

Bilgilerinizin gizliliğini korumakla ilgileniyoruz. İşlediğimiz ve sürdürdüğümüz bilgileri korumak için fiziksel, elektronik ve prosedürel korumalar sağlıyoruz. Örneğin, bu bilgilere erişimi, Uygulamamızı çalıştırmak, geliştirmek veya iyileştirmek için bu bilgileri bilmesi gereken yetkili çalışanlar ve yüklenicilerle sınırlandırıyoruz.
İşlediğimiz ve sürdürdüğümüz bilgiler için makul düzeyde güvenlik sağlamaya çalışmamıza rağmen, hiçbir güvenlik sisteminin tüm olası güvenlik ihlallerini engelleyemeyeceğini lütfen unutmayın.

DEĞİŞİKLİKLER

Bu Gizlilik Politikası herhangi bir nedenle zaman zaman güncellenebilir. Yeni Gizlilik Politikasını yayınlayarak Gizlilik Politikamızdaki herhangi bir değişikliği size bildireceğiz.

Bize Ulaşın

Haklarınızdan herhangi birini kullanmak da dahil olmak üzere bu gizlilik politikasıyla ilgili konulardan herhangi biri hakkında bizimle iletişime geçmek isterseniz, lütfen e-posta göndererek müşteri hizmetleri departmanımızla iletişime geçin: iletisim@satiliklar.net

Yorum Yok